Wszystkich gości :       39943

Dziś nas odwiedziło :  262

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : Pan Karp na V Rodzinnym Grzybobraniu

Kategoria :  Aktualności       Data : 2015-09-01 20:26:27

W sobotę w Truszczycy pojawi się niezwykły pojazd. Będzie to wóz wypełniony niespodziankami związanymi z rybami, zwłaszcza naszym skarbem narodowym karpiem. Będzie nie  tylko ciekawie, edukacyjnie i wesoło, ale będzie także pysznie.

Towarzystwo Promocji Ryb z Panem Prezesem we własnej osobie przyjedzie Karpiowozem, aby przekonać nas, że ryby to samo zdrowie.

Program Towarzystwa Promocji Ryb Pan Karp prezentuje się następująco:

1. Pokaz filetowania karpi i przygotowywania filetów bez ości.

Degustacja "chipsów" z karpia

2. Konkurs rysunkowy dla dzieci pt. "Nasze ryby i grzyby"

3. Konkurs wiedzy o rybach dla dzieci i dorosłych z nagrodami (gadżety Pana Karpia). Każdy uczestnik otrzyma kupon o unikalnym numerze, który będzie brał udział w późniejszym losowaniu książek)

 

O godzinie 17.30  rozstrzygnięcie konkursu rysunkowego dla dzieci i losowanie 30 książek Pana Karpia dla posiadaczy kuponów.

Tego typu przedsięwzięcia nie widziano nie tylko w Truszczycy, ale z pewnością w całym powiecie tarnogórskim, serdecznie zapraszamy do udziału, bo zapowiada się uczta nie tylko dla ciała, ale także dla duszy. Zwłaszcza warto powalczyć o książki "Pana Karpia", są to mądre opowieści z przesłaniem, książki o których można z dzieckiem godzinami dyskutować. Wiem, bo mam.

Do zobaczenia w sobotę w Truszczycy.Autor artykułu : Tania
Redaktor Naczelna :  Małgorzata Kulisz.

© Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety

Design www.bambynek.com