Wszystkich gości :       39961

Dziś nas odwiedziło :  280

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : Polowanie z Aparatem. KONKURS!

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-09-08 19:34:07

Już niedługo tegoroczne Rodzinne Grzybobranie.

W tym roku świętujemy wraz z Tyskim Kołem Łowieckim Kania, które przygotuje degustację potraw z dziczyzny oraz inne atrakcje.

Zapraszamy może zwłaszcza tych, którzy tak chętnie hejtują myśliwych na forach internetowych i  w portalach społecznościowych, będzie można na miejscu porozmawiać na kontrowersyjne tematy, które Was tak bulwersują.

Przekonacie się z pewnością, że są to przemili panowie, mający serca na dłoni. To ludzie, którzy w swoim wolnym czasie dbają o stan naszych lasów. Latem spędzają godziny na suszeniu i zbieraniu trawy potrzebnej do dokarmiania zwierząt zimą. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że łowiectwo to część ekologii, ponieważ lasy potrzebują stałej opieki, a regulacja stanu pogłowia zwierzyny leśnej jest konieczna z wielu powodów. No i nie należy absolutnie łączyć niektórych nagannych praktyk wykonywanych przez kłusowników z pozytywną pracą łowczych.

To tak tytułem wstępu, dziś natomiast zapraszam do konkursu fotograficznego pod hasłem "Polowanie z aparatem". Szczegóły w regulaminie, główną nagrodą będzie udział w uroczystym Polowaniu Hubertowskim. Sama bym chętnie wzięła udział, ale nie robię dobrych zdjęć, a poza tym w konkursie nie mogą brać udziału członkowie Stowarzyszenia Nasze Kalety.

No cóż, za to chętnym fotografom życzę natchnienia i  powodzenia w zabawie :-)

Autorem pomysłu jest Rafał Kocyba, a koordynatorem jest wiceprezes stowarzyszenia Nasze Kalety Izabela Cogiel i na jej adres mailowy należy wysyłać zdjęcia: cogielizabela@wp.pl

Rozstrzygnięcie konkursu i symboliczne wręczenie nagrody odbędzie się  w dniu 17. września 2016 w czasie VI Rodzinnego Grzybobrania.

Regulamin znajduje się tutaj :

http://pobierz.naszekalety.eu/regulamin%20_%20Polowanie%20z%20aparatem.pdf

 Autor artykułu : Tania
Redaktor Naczelna :  Małgorzata Kulisz.

© Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety

Design www.bambynek.com