Wszystkich gości :       39869

Dziś nas odwiedziło :  188

 
Zajrzyj na nasz profil na FBTemat : No to zaczynam.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2014-11-17 15:33:06

Drodzy Czytelnicy!

   No to zaczynam swoją przygodę z redaktorstwem. Kiedyś, na poprzedniej stronie Stowarzyszenia Nasze Kalety, mieliście okazję zapoznać się z moim "piórem" w felietonach Pani K. czy krótkich artykułach o tematyce ekologicznej. Czas pójść o krok dalej :) Stąd moja kandydatura na redaktor naczelną. Przyznaję bez bicia, że niewiele się na tym znam, ale - nie można się rozwijać, stojąc w miejscu, przyznacie sami. Dziękuję wszystkim za zaufanie i wiarę we mnie, ze swojej strony obiecuję dołożyć wszelkich starań aby strona żyła i spełniała pokładane we mnie nadzieje.Jednocześnie proszę też o wyrozumiałość dla żółtodzioba, który próbuje rozwinąć skrzydła. Dziękuję z góry :)

   A co do strony. Jak możecie zauważyć już powstało parę kategorii, które postaram się regularnie zapełniać ciekawymi artkułami. W dziale "Eko-symbole", będziemy rozgryzać znaczenie kolorowych znaczków na opakowaniach. W " Eko-lodówce" przyjrzymy się temu co jemy, skąd się to wzięło i która tego wersjia jest bliższa ekologii. Pilotażowo zarzuciłam też "Sport z przyrodą w tle" - ćwiczyć każdy może i wcale nie jest powiedziane, że musi to być każdorazowo wizyta w siłowni. O ileż przyjemniejsze jest podziwianie otaczającej nas przyrody, niż spoconych pleców ćwiczącego przed nami, nieprawdaż? Jeśli spodobają się Wam zamieszczone tam teksty, to kto wie, może urośnie nam z tego coś większego?

   Zapraszam też każdego, kto czuje siłę w palcach i ma chęć podzielić się z nami swoją wiedzą na temat ekologi, swoim zdaniem, opinią czy sugestią do kontaktu ze mną przez maila eko@naszekalety.eu  .

   Pozdrawiam i życzę mile spędzonych chwil przy naszych artykułach.

   Redaktor naczelna Małgorzata Kulisz.

   Autor artykułu : Małgorzata Kulisz
Redaktor Naczelna :  Małgorzata Kulisz.

© Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety

Design www.bambynek.com